Znalezionych wpisów: 18
prawo jazdy kat.A, B, B+E, C, C+E, D PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA
Serdecznie witamy w wirtualnych progach naszej Szkoły. Doświadczenie i zadowoleni Kursanci to nasza najlepsza wizytówka. Biuro mieści się na ul.Próchnika 1 (róg ul.Piotrkowskiej i ul.Próchnika) - 1 pietro, sala 108. Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie, pod numerami: - (042) 640 98 68 - przez cały dzień - (042) 630 06 89 - w godzinach pracy biura (12.00 - 18.00) - pod telefonem komórkowym 603 660 848
Profesjonalne kursy dla kierowców, nauka jazdy, doszkalanie, kategoria B, B+E, Łódź, ul. Rzgowska 78
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Omega" mieszcząca się w Bełchatowie na ul. 1 Maja w Liceum zaprasza wszystkich na kurs prawa jazdy kat. B
Prawo jazdy kategorii B. Nauka jazdy prowadzona przez specjalistów z łódzkiej drogówki. Jazdy dodatkowe dla osób z długą przerwą w prowadzeniu pojazdów, w stanach lękowych po wypadkach i innych sytuacjach.
Autoszkoła Agra prowadzi kursy na prawo jazdy kat. B.Nasza szkoła posiada własny plac manewrowy, nowoczesną sale wykładową, wiele samochodów (toyota yaris, opel corsa) i aż 5 instruktorów co zwiększa dyspozycyjność autoszkoły na jazdy kursantów.
Auto szkoła Beta proponuje Państwu wysoki poziom usług w zakresie szkolenia na prawo jazdy kat. B. Nauka jazdy odbywa się na nowych samochodach Opel Corsa C, którymi szkolą kulturalni, cierpliwi, doświadczeni i wymagający instruktorzy. Szkoła nauki jazdy 'Beta' posiada przytulną, ogrzewaną i dobrze wyposażoną w środki dydaktyczne salę wykładową usytuowaną w samym centrum miasta Łodzi (ul. Piotrkowska 77), a także plac manewrowy mieszczący się na terenie parkingu hipermarketu Tesco-Widzew. Dokonując wyboru auto-szkoły należy pamiętać, że dobra szkoła to bezpieczeństwo!!!
1
2
»