Lista najnowszych wpisów
Znalezionych wpisów: 20
Szkoła Nauki Jazdy kat B. Wieloletni zwyciężca konkrsu Szkoła OK organizaowanego przez WORD Zielona Góra
Serwis zawierający popularne programy Testy na Prawo Jazdy, które są całkowicie zgodne z aktualnie obowiązującą bazą pytań egzaminacyjnych na egzamin teoretyczny na prawo jazdy. Serwis zawiera również bazę szkół nauki jazdy, a ośrodki szkolenia kierowców mogą skorzystać z darmowych wpisów i reklamy.
Więcej informacji znajdziesz na www.kaskader.tychy.pl
W Ośrodku Szkolenia Kierowców SIGMA nauka jazdy jest przyjemnością. Dzięki OSK Sigma zdasz prawo jazdy za pierwszym razem i będziesz dobrym kierowcą. W Sigmie czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra, która w przyjemnej atmosferze nauczy Cię jeździć. Dzięki nauce w naszym ośrodku nauki jazdy zdobędziesz solidną i rzetelną wiedzę z przepisów prawa o ruchu drogowym, a także z zakresu obsługi pojazdu.
Osk Wiki prowadzi kursy na prawo jazdy, nasza siedziba znajduje się w Rybniku. Oferujemy niską cenę kursu przy realizacji pełnego programu szkolenia kandydatów na kierowców.
43-450 USTROŃ UL. 3-GO MAJA 62 KAT. A,B,C,E+C
Rezerwacje lekcji jazdy przez Internet. Bezpłatny hosting stron WWW dla szkół nauki jazdy.
Jesteśmy nowo otwartą firmą nauki jazdy w Jeleniej Górze. Atrakcyjna oferta, zniżki dla uczniów i studentów. Dzięki temu, że dopiero zaczynamy naszą firmę, panuje tu bardzo miła atmosfera ;) Dodatkowo w ofercie zajęcia teoretyczne w przystosowanej i w pełni wyposażonej sali.
Wszystko na temat zdawania egzaminu w Kieleckim WORD. Pomoce dla kursantów, omówienie jazdy po łuku, obsługi Nissana Micry, katalog lokalnych szkół, opnie o nich, a także ranking najlepszych według zdawalności. Aktualności, a także forum i testy na kategorię B.
Masz problem ze zdaniem egzaminu na prawo jazdy ? Boisz się jeździć po Wrocławiu ? Masz prawo jazdy a dawno nie jeździłeś/aś ? Szukasz kierowcy ? Z A P R A S Z A M - Miło,solidnie,sympatycznie,bezstresowo. - Atrakcyjne ceny !!! 2009-2010 doszkalajace.eu telefon:0795693556
1
2
»